Кремль вирішив скинути Плотницького і приєднати угруповання “ЛНР” до “ДНР”?


Ігор Плотницький, ватажок угруповання «ЛНР», що визнане в Україні терористичним. Окупований Луганськ, 3 листопада 2014 року

Російські спецслужби не зможуть посварити із Росією «ЛНР», заявив Ігор Плотницький, ватажок цього угруповання, що діє на окупованій частині Луганщини і визнане в Україні терористичним. Така заява прозвучала на тлі спроби російських «чекістів» за допомогою кримінальної справи повалити самого Плотницького. Поки що він тримається, але у планах спецслужбовців лишається приєднання «ЛНР» до угруповання «ДНР», і Плотницького в цьому сценарії нема.

Із дещо божевільною заявою виступив 12 січня ватажок угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький. Він на своєму офіційному сайті повідомив, що «сили, які намагалися здійснити переворот» у «республіці» збиралися сфабрикувати проти нього кримінальну справу в Росії. Що у начальника його охорони збиралися вибити зізнання про особисті розпорядження Плотницького щодо вбивства так званого «екс-прем’єра» угруповання «ЛНР» Ципкалова.

Заява ватажка угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького

​Потім, за словами Плотницького, начальника його охорони мали вбити. Розуміється – російські спецслужби, бо хто ще може «фабрикувати кримінальну справу» в Російській Федерації? А закінчується заява шизофренічним: «посварити нас з Росією неможливо». Тобто російські спецслужби не зможуть посварити «ЛНР» із Росією.

Читайте также: Свобода начинается со слова “нет”. Веский ответ российскому лицемерию

Однак текст не настільки «психіатричний», як здається з першого погляду. Бо на цей виступ швидко відреагували давні супротивники ватажка «ЛНР» – його попередник на посаді «глави» угруповання, так званий «народний губернатор Луганщини» у 2014-му Валерій Болотов і «екс-спікер парламенту» угруповання «ЛНР» Олексій Карякін. Обидва натякають на швидкий кінець Плотницького та виступають за об’єднання «ЛНР» та «ДНР», вихваляючи ватажка останньої – Олександра Захарченка.

Чи справді збожеволів Плотницький?

«То може сайт Плотницького зламали хакери?» – подумав дехто. Однак навряд чи. Насправді цей виступ є продовженням давньої сюжетної лінії, на яку пересічний спостерігач не дуже звертав увагу. Її передостаннім проявом було подібне повідомлення як «злив» інформації – про нього також багато хто подумав, що це фейк.

Новина з’явилась (і майже одразу була видалена) на сайті «Новоросс.info» 7 січня. Журналісти встигли зробити скріншот і повідомлення передрукували – щоправда, на не надто авторитетних сайтах. Згодом передрук зробив «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, та на тлі гучних подій довкола «списків Савченко» належного резонансу новина не отримала.

Источник

Загрузка...