У Старокостянтинові провели військові навчання бомбардувальної авіації

До командирських польотів залучалися усі льотчики й штурмани різного рівня.

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, що в Старокостянтинові, розпочали польотний рік. Про це повідомили у Міністерстві оборони.

Командир бригади військовий льотчик першого класу полковник Микола Коваленко зазначив, що до командирських польотів залучалися усі льотчики й штурмани від рівня командира ланки та вище. Удень і вночі польоти відбувалась у складнихпогодніх умовах.

«Крім офіцерів бригади, у польотах брав участь також і визначений льотний склад інших військових авіаційних частин Повітряних Сил та вищих штабів. Мета командирських польотів — практичне відпрацювання та удосконалення єдиної методики виконання польотів у хмарах, за хмарами із заходом на посадку з використанням посадкових систем», — наголосив полковник Микола Коваленко.

Як розвовідають у прес-службі оборонного відомства, незважаючи на складні метеоумови, льотна зміна пройшла вдало. Усі наземні служби забезпечення польотів спрацювали надійно й професійно. Командири-льотчики поставленої мети досягли, польотні завдання виконали.

Загрузка...