Благородний вчинок 56-річного переселенця з Донбасу зворушив Україну

Благородний вчинок 56-річного переселенця з Донбасу зворушив Україну

Переселенець з окупованого Слов’янська Сергій Дуда усиновив п’ятьох дітей померлої знайомої.

Про це повідомляє «Комсомольська правда в Україні».

У рідному Слов’янську Дуда мав свій бізнес. Але на початку АТО чоловікові з сім’єю довелося переселитися.

«Спочатку ми поїхали в Полтавську область до моєї сестри. Але жили там недовго. Сім’я ж у нас немаленька – я з дружиною Оксаною і п’ятеро дітей. Щоб не сидіти на шиї, вирішили виїхати і почати життя з чистого аркуша», – розповів Дуда.

Щойно родина почала влаштовувати своє життя, стало відомо про смерть їхньої знайомої зі Слов’янська. У жінки залишилося п’ятеро дітей. Не довго думаючи, Дуда разом із дружиною вирішили забрати їх до себе.

«Я зв’язався з нашою службою у справах дітей і вирушив за малими. На щастя, коли я приїхав, наше місто вже звільнили. Але в управлінні, куди я звернувся зі своїм питанням, мені сказали, що у дітей є рідний батько і як це без нього віддати? Довелося вмовляти соцпрацівників знайти цього тата», – розповів Дуда.

З’ясувалося, що батько дітей воював на боці «ДНР». Спочатку він навіть погрожував Сергію, зрозумівши, що втратить дитячі гроші від держави, але після довгих умовлянь погодився підписати відмову, визнавши, що не зможе поставити на ноги дітей.

«Спочатку між дітьми відчувалося певне напруження, було видно, що малюки ревнують через те, що ми стали приділяти увагу не тільки їм. Але вони все швидко порозумілися, здружилися і почали ділитися іграшками», – зазначив батько сімейства.

А нещодавно стало відомо, що у родини народилася 11-та дитина – син Веніамін.

Загрузка...