Виявилось, що на Львівщині продовжують агітувати, навіть, у день виборів

Наймолодшого сільського голову підтримала Тимошенко

На Львівщині у день виборів у Давидівську сільську громаду відбувається агітація.

Про це у Фейсбуці повідомив кандидат на посаду голови, наймолодший сільський голова України Віталій Дяків, пише Корупція.Інфо

"Голова ДВК передає посторонній людині конверти адресовані церквам в Черепині. Відправник: Пасіки-Зубрицька сільська рада. І це в день голосування…", – написав Дяків.

Він також уточнив, що "агітація проходить у день виборів, і голова ДВК виступає як посередник". 

Додамо, що самого Дяківа підтримали низка партій, серед яких – "Батьківщина". Натомість Дяків не коментував інформацію про те, чому він погодився на підтримку Тимошенко. 

Нагадаємо, сьогодні, 18 грудня, в шести об’єднаних територіальних громадах Львівської області відбуваються перші місцеві вибори. Це останні цьогоріч вибори на Львівщині.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, вибори пройдуть у чотирьох районах, а саме – Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Пустомитівському і Старосамбірському.

Цього дня обиратимуть Мостиського і Судовишнянського міських голів, Нижанковицького селищного голову, трьох сільських голів, а також депутатів відповідних місцевих рад.

Загрузка...