Геращенко розповіла про те, в яких умовах утримували «кіборга» Колодія бойовики

Геращенко розповіла про те, в яких умовах утримували "кіборга" Колодія бойовики

Полонений Тарас Колодій знаходився у колонії в окупованій Макіївці.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Звільненого з полону проросійських бойовиків «кіборга» Тараса Колодія утримували в Макіївській колонії в Донецькій області. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомила перший віце-спікер парламенту, представник України на переговорах у Мінську Ірина Геращенко.

«Тараса останнім часом утримували в Макіївській колонії. Там, де перебували і перебувають наші заручники, хлопці, яких досить довго утримують, військові», — зазначила вона.

Водночас Геращенко підкреслила, що важливим досягненням української сторони є те, що вдалося налагодити листування із заручниками, які перебувають у Макіївській колонії. «Останнє наше досягнення, можливо, хтось до цього скептично поставиться, але це реальне досягнення, що нам вдалося знайти, де їх утримують, домогтися того, щоб вони отримали листи від сімей, написали сім’ям. Останні місяці це стосувалося і Тараса. Його сім’я мала від нього звісточку», — сказала вона.

Геращенко додала, що в питанні звільнення заручників дуже важлива координація, зокрема зі Службою безпеки. «Звільнення заручників, що важливо почути, завжди відбувається в координації зі Службою безпеки, з іншими причетними, бо в координації наша сила», — зазначила вона.

Загрузка...