Данилюк пригрозив Коломойському в’язницею

Данилюк пригрозив Коломойському в’язницею

Після того як дніпропетровський олігарх втратив контроль над найбільшим банком країни, він позбувся єдиної могутньої зброї для шантажу влади. Адже саме погрози обвалити ПриватБанк і посіяти хаос в державі змушували «пітніти» і Банкову, і Грушевського.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Колишнім власникам «ПриватБанку» Ігорю Коломойському і Генадію Боголюбову загрожує кримінальна відповідальність, в разі якщо вони не виконають свої обіцянки щодо реструктуризації кредитного портфеля. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Міністр нагадав, що «ПриватБанк» був доведений до неплатоспроможності, а законодавство України передбачає дуже серйозну відповідальність за такі дії. «Якщо держава входить у банк, ми несемо витрати. Уряд ухвалив рішення про внесення капіталу, дуже серйозної суми. Тому вони (акціонери — Ред.) дали гарантії уряду, що протягом шести місяців шляхом реструктуризації свого корпоративного портфеля, шляхом довнесення застав компенсують втрати, понесені державою «, — пояснив він.

За словами Данилюка, ці гарантії були оформлені у вигляді звичайного листа, але, на його думку, цього достатньо, оскільки Коломойському і Боголюбову воно важливіше, ніж державі. «Гарантії, в принципі, потрібні власникам. Факсом або не факсом — це взагалі не має значення. Банк доведений до неплатоспроможності. Це визнано аудитом, це визнано всіма міжнародними інституціями, які спостерігали за процесом. І очевидно, що за це передбачена відповідальність. Лист був ініціативою власників. вони розуміють, що їм потрібно, виконуючи реструктуризацію, прибрати свою відповідальність. Якщо вони цього не зроблять, для цього є компетентні органи в Україні та за межами України», — сказав голова Мінфіну, додавши, що виконання Коломойським і Боголюбовим своїх зобов’язань — в інтересах держави.

 

Загрузка...
 • ayuri

  И какой же пример они увидели? Боевой корабль прозябает «у стенки» второй месяц, команда деморализована (как и полагается) безделием… Результаты хоть-какие боевого патрулирования (так это было названо) у берегов Сомали? — публично не оглашены.

 • andregarkin

  Новые окна — это прекрасно. Только почему рабочим-монтажникам не разъяснили что при морозе в минус 11 не надо подъезд оставлять без окон сутками???
  Как житель дома по ул. Архитектора Старова, 4-Д я возмущен происходящим.
  Двери в подъезд рабочие с утра довечера тоже держат открытими.
  На лестничных маршах мороз. В квартирах заметно похолодало.
  Пока энергосбережения не наблюдается.
  Стал искать контакты депутата — номера не работают.
  Найти бы этого прораба хотя бы да разъяснить ему как родину любить.

  П.С. Я уже молчу что работы проводили весь день в субботу, воскресенье. Проводятся и сейчас, когда я на работе. Вот только кто дал добро долбить весь день людям по голове все выходные?

 • http://i-vorota.com.ua i-vorota.com.ua «Ай-ворота»

  Вот и хорошие новости