Експерт розповідає, чому в українців так різко змінилася думка про владу

В Україні довіра громадян до влади зникла ще після Помаранчевої Революції, а після приходу на пост президента Віктора Януковича населення і взагалі перестало підтримувати такий "аукціон обіцянок". Відповідну думку висловила український соціолог, директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє "Апостроф".

Експерт зазначає, що більшість українців протягом минулого року кардинально змінили свої політичні настрої на користь проведення дострокових виборів у парламент.

За словами соціолога, президент категорично проти таких змін, адже у "Блока Петра Порошенка" та "Народного фронту" занадто низькі шанси на перемогу.

Вона впевнена, що прихід до влади колишніх регіоналів також малоймовірний, адже "Опозиційний блок" не отримав того результату, на який очікував. Основні перспективи можуть з'явитися в Україні тільки у тому випадку, якщо молоді політичні сили об'єднаються. Якщо кілька років тому перемогу осіб із громадянського сектору вважали утопією, то після Революції Гідності такі партії стали просто необхідні.

Втім, вісім аналогічних політсил, які виникли на хвилі патріотизму, отримали низькі показники довіри населення, що коливаються у межах 0,2-0,8%.

Загрузка...
 • Igor

  Баранник баран, это такие как этот ушлепок развязал войну, а теперь про мир чешет, козел.

 • Jack

  Какое открытие, «переговорный процесс с Донбассом»!
  Нормальным людям давно было ясно, что с гражданами разных частей страны
  надо уметь разговаривать и приходить к каким-то компромиссам. Если хочешь,
  чтобы они оставались с тобой в одной стране.
  Но киевские Турошенки от большого ума стали их бомбить.
  Чего тут удивляться результату?