З аніматорами і розіграшами у Хмельницькому відкрили масштабний парк розваг «Дитяча планета»

Заклад створений для того, аби кожен маленький іменинник відчував себе особливим у свій день.

У центрі Хмельницького з’явилась ціла планета, де можна набігатися, наскакатися, наїздитися на роликах, награтися та смачно поїсти і відсвяткувати день народження. 16 грудня, на третьому поверсі ТРЦ «Kvartal» урочисто відкрився парк розваг «Дитяча планета».

За традицією, стрічку перед входом перерізали засновник мережі «Дитяча планета» Тетяна Боровик разом з партнерами проекту. Першу сотню маленьких відвідувачів чекали солодощі та святковий торт. Як розповідає співзасновник розважального парку Олександр Мороз, площа «Дитячої планети» близько 4 тисяч квадратних метрів разом із рестораном, а більшість атракціонів – українського виробництва.

«Сенс нашого життя – діти, тому будуючи торговий центр, вирішили зробити тут розважальний центр для малечі. Навіть не сподівалися, що все вийде так глобально і корисно. Площа дозволяє, будемо доопрацьовувати ще багато чого, відкривати нові атракціони. У перспективі навіть два басейни поверхом вище. Ми робили все, щоб діти і їхні батьки отримати задоволення від святкування дня народження, розважались і проводили час з користю», — говорить Олександр Мороз.

Різноманітні атракціони не залишать байдужим жодного малюка. Тут кожен знайде для себе найцікавішу розвагу: мотузкову лазанку, тарзанку, батути, «сухий» басейн, ігрові автомати, майстер-класи. Особливістю «Дитячої планети» є тематичні кімнати у стилі мультфільмів для святкування дня народження.

«Суперово все. Моєму Сашкові майже 3 роки, і він просто в захваті від побаченого. Раніше ми в подібні заклади не ходили, але тут стільки всього багато, різноманітних атракціонів та іграшок, що просто неможливо все роздивитися. Малому до вподоби зараз машинки», — каже хмельничанин Олександр Мормолюк.

На території «Дитячої планети» всі ходять, як вдома: без верхнього одягу і взуття. Маленькі гості і їхні батьки весело проводять тут час у шкарпетках чи тапочках, які можна отримати на рецепціях, або ж у змінному взутті.

Розташована «Дитяча планета» у ТРЦ «Kvartal» (вул. Кам’янецька, 17). Вартість квитка у будні 70 гривень, а у вихідні — 100 гривень.

 

 

Загрузка...