Маленький будиночок Миколая у центрі Хмельницького – казкова оселя відкрила свої двері для дітей та дорослих

Скромно, святково, справедливо. Так виглядає Хмельницька гостина Святого Миколая. Невеличкий дерев’яний будиночок із вкрапленнями магії та чудес. Кожен, хто сюди завітає, за гарну поведінку протягом року, віршик чи пісеньку отримає благословення від дідуся та кілька смаколиків.

На новосілля-2016 до Миколая завітала нечувана кількість хмельничан. Відчиняти двері дідусь ринувся одразу, як запалив головну ялинку міста. Для нього вишикувалася справжнісінька жива черга.

 

Нам же вдалося взяти у Святого Миколая таке собі святкове інтерв’ю. Особливо цікавило нас, чи між цими радощами та вогнями, бува, ніхто не отримав наганяй за непослух.

Проте, не лише діти йдуть до Миколая із проханнями чи побажаннями. Часто у дива вірять і дорослі. Гарний приклад – наші правоохоронці, які теж не оминули міських гулянь.

Також дідусь пообіцяв, що чекатиме на кожного хмельничанина щодня з 16 до 19 вечора, а у вихідні та святкові дні з 14-ї до 18-ї години. А все заради того, аби запалити вогники не тільки на гірляндах, а й у серцях.

 

Загрузка...