Міносвіти зробив прекрасний подарунок школярам

Загалом комп'ютерами обладнають понад 2,4 тис. шкіл України, розповідає ТСН, передає Корупція.Інфо

"З 19 грудня 2016 року Міністерство освіти і науки розпочинає передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп'ютерів, які були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України", – йдеться у повідомленні.

У відомстві розповіли, що на ці комп'ютери за рахунок бюджету встановили ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, а також та антивірусне програмне забезпечення та пакети програм Microsoft Office.

"У комп'ютери вбудовано механізми, як дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки. Усі ці роботи виконані ТОВ "Навігатор Корпорейшн", що стало переможцем тендеру, проведеного через відкриту Систему публічних закупівель "Прозоро", – додали у МОН.

Також зазначається, що розподіл комп'ютерів по Україні здійснюватиметься пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів, а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом очікується, що комп'ютерами забезпечать понад 2,4 тис. шкіл України.

Загрузка...