На виборах бачили «каруселі» й невідомих, які роздавали по 300 гривень

На виборах бачили "каруселі" й невідомих, які роздавали по 300 гривень

Під час виборів у Носівській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області спостерігачі зафіксували «каруселі» та підкуп виборців.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Сергій Охонько.

«Щойно в селі Володькова Дівиця впіймали людину, яка виносила чисті бюлетені з виборчої дільниці. Це говорить про те , що «каруселі» працюють по повній. Практично в кожну оселю приходили «незнайомці» й пропонували по 300 грн», — написав Охонько.

За словами депутата, в селі також масово здійснюється підвіз виборців до дільниць.

Факт підкупу виборців зафіксували і в Коропі. Відео з демонстрацією інструкцій для виборців із прикріпленими до них грішми Охонько оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Координатор громадського спостереження «Опори» за виборами у Чернігівській області Наталія Висіканець підтвердила факт підкупу виборців у Коропі, зазначивши, що «Опора», щоправда, зафіксувати його не встигла.

Як повідомлялося, на Чернігівщині сьогодні відбуваються вибори до шести об’єднаних територіальних громад: Корюківської, Коропської, Сновської, Михайло-Коцюбинської, Іванівської та Носівської.

Загрузка...