Рок, ялинка, Миколай: у Хмельницькому розпочалися новорічні святкування

В обласному центрі запрацювала гостина Святого Миколая.

Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая, маленькі і великі хмельничани зібрались навколо головної ялинки міста. Цього року, як і минулого, вона розташувалася на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Після невеликої святкової програми — пісень, танців, хороводів, — на ялинці засвітились вогники, а Святий Миколай почав приймати гостей у своїй гостині.

«Саме тут, на майданчику біля кінотеатру Шевченка, найближчі кілька тижнів будуть проводитись новорічно-різдвяні заходи. Їх буде досить багато. Сьогодні ми відзначаємо День Святого Миколая і запалюємо головну ялинку міста. Я хочу, щоб ми пам’ятали, завдяки кому, це все можемо тут і зараз бачити. У нас в країні війна і поки ми святкуємо, наші земляки, захищають мирне небо. У такі святкові дні, ми віримо в чудеса, починаємо підводити підсумки року, який завершується. Можемо поміркуватина тим, чи добре ми прожили цей рік, чи працювали, чи заслужили на подарунки. Святий Миколай був у мене в кабінеті і приніс цукерки, сказвав, що я нормально працював і заслужив солодощі», — розповідає міський голова Олександр Симчишин.

Сам Святий Миколай розповідає, що різочку сьогодні ніхто не отримав. Дітлахам подарували тільки гарні презенти і гостинці, бо усі були чемні, слухняні і гарно навчались. Миколай каже, що отримував прохання і від старших.

«Дорослі просили більшої зарплати, менших тарифів на «комуналку», здоров’я, спокою та миру. Це головне для людей. Від сьогодні я буду приймати діточок у себе в гостині. Всі отримають увагу Миколая і гостинці», — каже Святий Миколай.

Завершили святкування концертом від карпатського рок-гурту Rock-H (Рокаш).Під музику розважались не тільки дорослі, а й дітлахи, поки чекали своєї черги до будиночку Миколая. Окрім того, працював святковий ярмарок, де можна було придбати сувенір, випити чогось гарячого та смачно перекусити. 

 


Підписатися на канал «Є» в Youtube

Загрузка...