ТЕРМІНОВО! Сутички під КМДА: розлючені підприємці закидують мерію уламками знищених кіосків (ФОТО, ВІДЕО)

Представники розгромлених кіосків закидують мерію уламками своїх МАФів.

Спецпризначенці знесли намет, який раніше встановили представники зруйнованих кіосків та обступили шини.

Біля будівлі Київської міської адміністрації пікетують підприємці через потрощені напередодні МАФи. Про це повідомляє Корупція. Інфо

Підприємці висловлюють своє обурення недавніми знесеннями їх МАФів в багатьох місцях Києва. Під будівлю КМДА учасники пікету привезли військовий намет, шини та уламки своїх кіосків після останніх погромів.

Учасники пікету вимагають припинити знищення торгівлі поза супермаркетами та покарати винних у погромах. Представники від різних ринків вивантажуть уламки своїх кіосків та будівельне сміття прямо перед будівлею Київської міськради.

Під час пікету підприємців біля КМДА виникли сутички з поліцією. Правоохоронці відтіснили протестуючих від входу в будівлю КМДА. Спецпризначенці знесли намет, який раніше встановили представники зруйнованих кіосків та обступили шини. Люди періодично жбурляють у спецпризначенців уламками кіосків та будівельним сміттям.

Раніше відбувалися сутички між підприємцями та поліцейськими під час спроби демонтувати МАФи на станції метро “Політехнічний інститут”. Демонтаж МАФів відбувся на ринку біля метро “Оболонь”, де під ківш бульдозерів потрапили аптека, магазин побутової хімії, кілька кафе та ломбардів, та МАФи на Троєщині. 

Зазначимо, мер Києва Віталій Кличко похизувався, що за два роки в Києві демонтували 7,5 тисяч незаконних кіосків.

Загрузка...