Хмельничани не знають про націоналізацію “Приватбанку”, але не всі банкомати в центрі міста видають кошти

ПАТ «Приватбанк» повністю переходить у власність держави.

Учора, 18 грудня, стало відомо про офіційну націоналізацію ПАТ «Приватбанк». У Хмельницькій філії поки нічого не коментують, але там уже працює тимчасова адміністрація. Ми вирішили дізнатись, що знають хмельничани про перехід одного із найбільших банків України у державну власність. Разом з тим, перевірили, чи поспішають хмельничани знімати гроші із власних рахунків.

“Я чула про націоналізацію, але подумала, що це чутки. Банкомат видає нормально кошти, забрала усі, що планувала. Я не прийшли за грошима на “хвилі паніки”. В нас вже стільки всього було, під час Революції Гідності не видавали банки гроші. Зовсім не хвилююсь, більше того, в мене нема стільки грошей у банку, щоб ці зміни викликали в мене занепокоєння”, — розповідає хмельничанка Галина.

Вперше від журналістів сайту “Є” дізналась про націоналізацію мешканка обласного центру Марина. Каже, що її прихід до банкомату ніяк не пов’язаний із націоналізацією, просто прийшла зарплата і жінка вирішила її зняти з рахунку.

“У п’ятницю я не змогла зняти гроші, бо не було грошей у банкоматі. Сьогодні вже була у центральному відділені, навколо нього банкомати не видають гроші. Про націоналізацію “Приватбанку” знаю із новин. Паніки серед населення я не бачу, не думаю, що вона буде”, — каже Ірина.

Деякі бакомати не видають грошей

І справді, банкомати навколо центрального відділення “Приватбанку” у Хмельницькому не видають грошей, але їх можна зняти всередині приміщення. Також працюють банкомати в районі «Дитячого світу», та біля магазину “Мисливство Рибальство”. Але й біля них немає великих черг. Хмельничани не поспішають знімати кошти із банківських карток.

Зняти кошти можна у приміщені центрального відділеня

У банкоматах закінчились гроші

Черг до банкоматів немає. Люди реагують на зміни спокійно


 

Загрузка...