Що робить президент України, окрім приватизації «Привату», не відомо — Філіпчук

Що робить президент України, окрім приватизації "Привату", не відомо - Філіпчук

Уявляєте, що було би, якби Рада ЄС прийняла стосовно Польші чи, наприклад, Хорватії рішення схоже на те, яке вони прийняли минулого четверга щодо України?

Думаю, вулицями Варшави чи Загреба пройшлися б багатотисячні маніфестації, польска чи хорватська дипломатія півроку б знімала стружку з ЄС скрізь, де це можливо, а щодо Нідерландів — то був би взагалі національний бойкот.

Глава польської держави мабудь що роздав би з двадцять інтерв»ю європейським ЗМІ з погрозами припинити будь-які відносини з Брюсселем, а міністр закордонних справ Хорватії… Навіть важко уявити, що мав би зробити у цій ситуації нормальний міністр закордонних справ нормальної європейської країни.

Але мабудь тому так до України і ставляться, тому подібні рішення щодо України і дозволяють собі приймати наші європейські колеги — бо знають, що українська влада і цю ганьбу оголосить черговою великою перемогою, міністр закордонних справ великої 45 мільйонної європейської держави Україна побіжить десь у село на дачу ліпити пироги у честь Миколая, а півуряду наступного понеділка полетять у Брюссель, щоб як нічого не трапилося фейсбучити про чергові звершення на шляху євроінтеграції.

Що робить президент України, окрім приватизації Привату, не відомо.

Ось тому так до нас і ставляться у світі. Маємо те, що заслужили за два з половиною роки бридкою, тупою і беззубою дипломатією.

Загрузка...