Який жах: народ заради забави поховав людину живцем

Скрізь, як то кажуть, свої «приколи». В  світі більше 7 мільярдів людей і у кожного свої ритуали. – повідомляє Корупція.Інфо

Багато з них пов'язані з похованням: як відомо, цей процес носить сакральний характер у всіх без винятку народів. Ось і на Кубі люди мають з цього приводу усталені традиції.

Жителі селища Сантьяго-де-Лас-Вегас, наприклад, живцем ховають людей. Натовпи йдуть за труною, несуть квіти, співають пісні, і все це … заради забави! Лякатися, правда, не варто, тому що не все так страшно, як може здатися на перший погляд.

Насправді цей «жахливий» ритуал називається «Похорон Паченчо», місцеві жителі влаштовують його відразу після щорічного карнавалу. Справді, якщо не розуміти, що відбувається, то можна вирішити, що все насправді: ось труна, ось жива людина, дудять труби, гримлять барабани, голосно голосить невтішна «вдова».

Ось процесія ступає на кладовище, труну опускають в могилу, священик читає над ним молитву. Потім «мертвому» передають … склянку міцного рому, після чого – оп ля! – Він «чудесним чином» воскресає! Звичайно ж всі навколо радіють! Зазвичай «похорон» триває до самого ранку.

Загрузка...