13-річні брати з Рівного, батько яких загинув в АТО, а мама онкохвора, мріють про набори для малювання

У Рівненському палаці дітей та молоді 19 грудня стартувала благодійна акція "Добро на Різдво", в рамках якої усі бажаючі можуть допомогти 9 діткам втілити мрії у реальність, передає Корупція Інфо

Зокрема, участь у акції беруть тринадцятирічні брати Лебеді Роман та Богдан. Вони не стримують емоцій, коли говорять про тата. Його забрала неоголошена війна майже два роки тому. А дитяча рана не зажила й досі. І щоразу проривається назовні сльозами.

Хлопців нині виховує онкохвора мама. У Богдана астма, яка заважає займатися улюбленою справою – футболом. Проте, він не здається. Разом з братом не просто ганяє м`яча у дворі, хлопцям доводилося навіть захищати футбольну честь своєї школи. Захоплення футболом передалося дітям від батька. Він збирав хлопчаків у дворі ділив на команди і усі грали у футбол доки зовсім не стемніє.

Ще одне захоплення хлопчаків – малювання. Брати навчаються у художній школі. Мама з гордістю демонструє роботи синів. Каже, що інколи навіть відмовляє собі у ліках, аби лише купити дітям фарби. Та через їх високу вартість діти вдома майже не малюють, економлять для занять в "художці". 

Малювання – не єдине творче захоплення братів. Богдан навчився вишивати. А ще юні художники ліплять, створюють речі в стилі декупаж і не тільки. І як всі діти, брати Лебеді мріють про подарунки на Різдво. Їм потрібні фарби, олівці, та папір, щоб малювати вдома, і звісно, новий футбольний м`яч.

Для мами зробити хлопчакам такі подарунки надто дорого. Грошей вистачає лише на необхідне. Тому організатори акції "Добро на Різдво" просять всіх небайдужих відгукнутися і перетворити мрії братів на реальність.

Загрузка...